Akreditace.net
CZ EN DE

Vítejte u specialistů na akreditace

Úvod / O společnosti

Společnost Maximum možností s.r.o. vznikla v roce 2009, kdy navázala na dlouholeté podnikatelské aktivity svého majitele v oblasti vzdělávání.

Společnost Maximum možností s.r.o. nabízí svým zákazníkům komplexní řešení v oblasti akreditací a autorizací. Od zpracování žádostí až po realizaci rekvalifikačních kurzů a závěrečných zkoušek z profesních kvalifikací. V průběhu svého rozvoje zpracoval pracovní tým společnosti stovky žádostí na celou řadu rekvalifikačních kurzů akreditovaných Ministerstvem školství mládeže a tělovýchovy v Praze, jakož i desítky navazujících žádostí o autorizace. V současné době má společnost již nezanedbatelný podíl na českém trhu.

Naše společnost dále nabízí poradenství v oblasti dalšího vzdělávání, rekvalifikací, spolupráce s Úřady práce a celou řadu dalších souvisejících služeb. V neposlední řadě může zajistit jak lektory, tak odborné garanty pro kurzy a zkoušky. V současnosti společnost pracuje na získání autorizací, aby mohla pro Vás realizovat závěrečné zkoušky z profesních kvalifikací v oblasti personalistiky a vzdělávání dospělých za příznivé ceny, a tím Vám co nejvíce usnadnila Váš rozvoj na poli vzdělávání.


Cílem společnosti Maximum možností s.r.o. je nabízet co nejkvalitnější služby šité na míru, založené na profesionálním přístupu a maximální péči o své klienty. Aktivity společnosti Maximum možností s.r.o. probíhají po celém území České republiky.